Petr Šnajdr je senior presales consultant pro oblast bezpečnosti v Alef Nula

Po necelém roce a půl Petr Šnajdr ve Veracompu nastupuje do společnosti Alef Nula

Petr Šnajdr je senior presales consultant pro oblast bezpečnosti v Alef NulaPetr Šnajdr nastoupil od července do společnosti Alef Nula na pozici senior presales consultant – Security. V oblasti zabezpečení se Alef soustředí na značky Cisco, Flowmon, F5 Networks,  Splunk či Thyotic.

Oblast bezpečnosti, konkrétně portfolio Trend Micro, měl Petr Šnajdr jako business development manager na starost ve společnosti Veracomp, kde působil od března roku 2017.

Předtím pracoval pro Eset v České republice jako ICT odborník zodpovědný za externí odbornou komunikaci, prezentace pro partnery a asistenci při obchodních jednáních.

Dříve působil jako IT manager ve společnosti S. & W. Automobily, kde měl na starosti kompletní správu IT infrastruktury jednoho z českých autorizovaných dealerů Mercedes Benz.

IT bezpečnosti se Petr Šnajdr věnuje od roku 2005, kdy začal pracovat jako specialista a později jako vedoucí oddělení IT bezpečnosti u společnosti CoProSys.

Petr Šnajdr vystudoval Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a kultura.

Zdroj: Linkedin, ChannelWorld

Úvodní foto: Linkedin (profil Petra Šnajdra)

Komentáře