Petr Říha je country managerem IDC pro Českou republiku a Slovensko

Nový šéf IDC pro bývalé Československo bude řídit obchodní akvivity s důrazem na klíčové oblasti consultingu, výzkumu a prioritních konferencí. Do IDC přišel ze společnosti Avaya, kde poslední tři roky řídil partnerský kanál.

Petr Říha je country managerem IDC pro Českou republiku a SlovenskoSpolečnost IDC má od 1. 9. nového country managera pro Českou republiku a Slovensko. Stal se jím Petr Říha, který bude řídit obchodní aktivity IDC v České republice a na Slovensku se zvláštním důrazem consulting, výzkum a vybrané prioritní konference.

Říha přišel k analytiků ze společnosti Avaya, kde se poslední tři roky staral o partnerský kanál v ČR a SR. Předtím zastával různé vyšší manažerské pozice na Ministerstvu vnitra ČR a ve společnosti Microsoft. V osobním životě se Petr Říha věnuje tenisu, lyžování, historii a kultuře.

Říha na pozici country managera pro „Československo“ vystřídal Dalibora Šidla. Ten se nyní bude věnovat své roli obchodního ředitele ve střední a východní Evropě, Rakousku a Izraeli, které se ujal v dubnu 2016.

Zdroj: IDC

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře