Petr Prokop je novým ředitelem implementace ve společnosti ITeuro

Personálii doprovází i organizační změna. Prokopův tým se bude soustředit na implementace projektů pro nové zákazníky, o stávající klienty se bude starat oddělení péče o zákazníky pod vedením Roberta Fárka.

Petr Prokop je novým ředitelem implementace ve společnosti ITeuroSpolečnost ITeuro oznámila, že posílila nejvyšší vedení o Petra Prokopa, nového ředitele implementace. Pod jeho vedením bude působit tým specializovaný na implementace projektů pro nové zákazníky.

Rozvoj stávajících klientů zabezpečí oddělení péče o zákazníky řízené Robertem Fárkem. Firma tak rozděluje původní oddělení realizace na dva samostatné týmy. Změnou reaguje na zvýšenou poptávku, nové projekty i na rostoucí počet aktivních zákazníků.

Organizační změna je prospěšná pro obě skupiny, protože tak můžeme i stávajícím zákazníkům garantovat kapacity na jejich rozvojové projekty. Změna je postupná a probíhající projekty nejsou nijak narušeny,“ uvedl Fárek.

Prokop pracuje ve společnosti ITeuro od roku 2012, kdy nastoupil jako konzultant logistiky a poté se stal se vedoucím logistického týmu v oddělení realizace. Dříve působil mimo jiné pět let ve společnosti O2 jako senior konzultant zákaznických řešení.

Zdroj: ITeuro

Úvodní foto: ITeuro

Komentáře