Petr Kuliš řídí Gapp System, František Kašpar dohlíží na finance

Dosavadní ředitel pro strategii a rozvoj Petr Kuliš byl pověřen vedením společnosti. Na nově vzniklou pozici administrativního a finančního ředitele byl dosazen František Kašpar, jenž do firmy přišel z DNS.

Petr Kuliš řídí Gapp System, František Kašpar dohlíží na financeSpolečnost Gapp System oznámila změny ve svém vedení. Řízením firmy byl pověřen Petr Kuliš, dosavadní ředitel pro strategii a rozvoj. Nově vzniklé pozice administrativního a finančního ředitele se ujímá František Kašpar.

Kuliš působí v Gapp System skoro dva roky, Kašpar přišel z DNS, kde pracoval jako finanční a administrativní ředitel. Dosavadní ředitel a majitel Gapp System Jiří Palkovský ve společnosti zůstává jako poradce a interní mentor.

Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery,“ komentuje své pověření vedením společnosti Kuliš.

Paralelně s tím budu společně s managementem a majiteli dále realizovat dlouhodobou strategickou vizi – být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro naše zákazníky a spolupracující firmy,“ dodal.

Zdroj: Gapp System

Úvodní foto: Gapp System

Komentáře