Petr Kuliš nastoupil do GAPP System jako ředitel pro strategický rozvoj

Petr Kuliš po svém nedávném odchodu z čela distributora DNS zakotvil v řadách společnosti GAPP System, specialisty na řešení pro ochranu dat. Jeho úkolem bude pomáhat klientům s digitální transformací a rozvíjet aktivity společnosti.

Petr Kuliš nastoupil do GAPP System jako ředitel pro strategický rozvojSpolečnost GAPP System oznámila jmenování Petra Kuliše (48) do funkce ředitele pro strategický rozvoj. Kuliš bude v rámci týmu odborníků společnosti GAPP System pomáhat klientům na jejich cestě směrem k digitální transformaci.

Jeho dalším úkolem bude vyhledávání nových témat a oblastí pro rozšíření podnikání GAPP System do nových segmentů jako dodavatele hybridních řešení, ve kterých bude zákazníkům partnerem při řešení jejich byznysových problémů.

Jména Petra Kuliše vám jistě není neznámé, ale pro pořádek dodáváme, že posledních osm let strávil v řadách společnosti DNS, kterou poslední dva roky navíc vedl z pozice generálního ředitele. Svůj odchod oznámil na konci letošního jara.

Před svým nástupem do DNS pracoval 18 let na manažerských a obchodních pozicích, například jako ředitel divize IBM ve společnosti Avnet Technology Solutions, dnes součásti distributora Tech Data.

Petr Kuliš má inženýrský titul z ČVUT v Praze, kde vystudoval obor technické kybernetiky. Dále má titul MBA z britské univerzity Nottingham Trent University. Ve volné čase rád cestuje (především do přírody) a běhá.

Zdroj: GAPP System

Úvodní foto: DNS

Komentáře