Petr Hampl vede obě skupiny podnikových řešení Asseco Solutions

Prokurista a člen představenstva společnosti Asseco Solutions převzal od ledna 2018 zodpovědnost také za skupiny podnikových řešení SEM a Enterprise.

Petr Hampl vede obě skupiny podnikových řešení Asseco SolutionsSpolečnost Asseco Solutions oznámila, že její hlavní skupiny produktů pro komerční sféru – SME a Enterprise – mají od ledna 2018 jednotné vedení v podobě Petra Hampla, který díky tomu získává sáhodlouhý titul procurist and supervisor of SME and ENT commercial streams.

Patr Hampl před svým nástupem do Asseco Solutions působil na pozici obchodního ředitele společnosti Technosoft. V Asseco Solutions si od svého nástupu v roce 2003 prošel řadou pozic, včetně funkce ředitele brněnské pobočky či ředitele a jednatele dceřiné společnosti na Slovensku.

Do roku 2014 byl obchodním ředitelem pro segment středních a malých firem, který posléze do roku 2017 již řídil komplexně. Od léta 2017 se pak Petr Hampl stal prokuristou a členem rozšířeného mezinárodního představenstva.

Petr Hampl je ženatý, má dva syny a spolu s rodinou žije v Kroměříži. Pokud má volný čas, tráví jej převážně se syny, například při jejich závodech v judu nebo na horském kole.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: Asseco Solutions

Komentáře