Petr Háka je novým ředitelem společnosti Inventi

Háka převezme vedení firmy od Jana Kaštury, který se po devíti letech v čele společnosti plánuje zaměřit na akceleraci obchodních aktivit. Háka působí v Inventi od roku 2012.

Petr Háka je novým ředitelem společnosti InventiTechnologická a konzultační společnost Inventi oznámila, že 1. 12. 2020 se jejím novým generálním ředitelem stane Petr Háka, jeden ze spolumajitelů. Ve funkci vystřídá Jana Kašturu, jenž firmu vedl 9 let a nově se soustředí na obchodní aktivity.

Háka je absolventem oboru Informatika a softwarové inženýrství na Západočeské univerzitě v Plzni. V Inventi dosud zastával roli chief delivery officer, ve které zodpovídal za celý softwarový vývoj a všechny technologické kompetence.

Do Inventi nastoupil před 8 lety na pozici Java vývojáře a následně prošel různými oblastmi softwarového vývoje od programování přes projektový management až po IT analýzu. Rovněž založil a řídil plzeňskou pobočku společnosti.

Pokračujeme v prohlubování know-how v oblastech e-commerce, logistiky, telematiky a fintech, ve kterých vidím nejvíce příležitostí pro další růst. Naší vizí je dodávat software na světové úrovni,” nastínil své plány nový ředitel.

Zdroj: Inventi

Úvodní foto: Inventi

Komentáře