Petr Dvořák je provozním ředitelem GAPP System, Marian Kulhavý vede prodej

Dvojitá personální změna ve vedení společnosti GAPP System je součástí tříletého transformačního plánu, který má firmu posunout na pozici preferovaného dodavatele pro největší podniky v České republice.

Petr Dvořák je provozním ředitelem GAPP System, Marian Kulhavý vede prodejSpolečnost GAPP System oznámila personální změny ve svém vedení. Provozním ředitelem byl nově jmenován Petr Dvořák (38) a na pozici ředitele prodeje a marketingu nastoupil Marian Kulhavý (41).

Změny ve vedení společnosti jsou po nedávné změně firemního loga a nové vizuální identitě dalším krokem v rámci tříleté transformace společnosti.

Nový provozní ředitel Petr Dvořák (vpravo) pracuje ve společnosti GAPP System již 20 let. Začínal jako systémový inženýr a postupně se vypracovat na pozici technického ředitele, kterou zastával od roku 2008.

Dvořák vystudoval obor Informační technologie a systémy na katedře informačních technologií Vysoké školy ekonomické v Praze a k jeho koníčkům patří cyklistika, lyžování a cestování.

Marian Kulhavý (vlevo), nový ředitel prodeje a marketingu, naopak přišel zvenčí, konkrétně z české pobočky společnosti Dell EMC. Celkově se na českém trhu ICT pohybuje již 17 let.

Kulhavý vystudoval obor Business Administration a Management na SUNY Empire State College a ve svém volném čase se rád věnuje své rodině a cyklistice.

Zdroj: GAPP System

Úvodní foto: GAPP System

Komentáře