Petr Abrahámek je generálním ředitelem i4wifi

Po sedmnácti letech působení na manažerských pozicích v automobilovém sektoru přešel Petr Abrahámek do IT a ujal se vedení specializovaného distributora i4wifi.

Petr Abrahámek je generálním ředitelem i4wifiSpolečnost i4wifi má od 1. 9. 2016 nového generálního ředitele. Stal se jím Petr Abrahámek, který do i4wifi přišel ze společnosti Škofin, kde zastával pozici vedoucího oddělení retailového prodeje a korporátního financování.

Hlavním úkolem nového generálního ředitele bude vést společnost k dalšímu ekonomickému růstu, zdokonalení firemních procesů a posilování značky na tuzemském i mezinárodním trhu, zvláště pak ve vztahu ke klíčovým partnerům a zákazníkům.

Petr Abrahámek má rozsáhlé manažerské zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu, které nasbíral v automobilového průmyslu. Před svým působením ve Škofinu pracoval pro Suzuki Motor Czech, kde měl na starost například restrukturalizaci dealerské sítě.

Abrahámek vystudoval na Fakultě managementu a ekonomie na zlínském VUT. Hovoří plynně anglicky, domluví se částečně italsky a japonsky.

Zdroj: i4wifi

Úvodní foto: i4wifi

Komentáře