Peter Topor a Filip Kopecký posilují management Shoptetu

Peter Topor, který přechází do Shoptetu ze společnosti Footshop, bude dohlížet na řízení nových projektů. Filip Kopecký, jenž má profesní zkušenosti z Letiště Praha či e-shopu Zoot, nově zastává pozici technického ředitele.

Peter Topor a Filip Kopecký posilují management ShoptetuSpolečnost Shoptet oznámila dvě personální posily v podobě Petera Topora a Filipa Kopeckého. První jmenovaný bude mít na starosti řízení nových projektů, druhý byl jmenovaný novým technickým ředitelem.

Topor přechází do Shoptetu ze společnosti Footshop, kde zastával pozici provozního ředitele a byl také zodpovědný za produktové a technické vedení vývoje. V nové funkci se bude zaměřovat též na rozvoj samostatné značky Shoptet Premium.

Peter Topor vystudoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

Kopecký dříve působil na pozici ředitele rozvoje technologií Letiště Praha, kde vedl tým se zaměřením na využití moderních technologií. Zkušenosti z vedoucích pozic má též z e-shopu Zoot, kde pracoval jako ředitel IT.

V Shoptetu bude dohlížet na strategii technologického rozvoje společnosti a rozšíření vývojových kapacit. Filip Kopecký vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: Shoptet

Komentáře