Peter Halmo vede slovenskou pobočku Xeroxu a přímý prodej pro ČR a SR

Halmo na pozici manažera slovenské pobočky vystřídal Jaroslava Slováčka, jenž v Xeroxu pracoval 42 let. Jako ředitel přímého prodeje pro Českou republiku a Slovensko bude pokračovat v dosavadní strategii Xeroxu posilovat pozici společnosti na trhu.

Peter Halmo vede slovenskou pobočku Xeroxu a přímý prodej pro ČR a SRSpolečnost Xerox oznámila jmenování Petera Halma ředitelem slovenské pobočky a přímého prodeje pro Českou republiku a Slovensko. Cílem této změny je zvýšení podílu firmy na trhu a posílení vztahů se zákazníky.

Máme silné produktové portfolio a díky spolupráci s našimi obchodními partnery máme dobrou pozici pomoci těmto společnostem v jejich digitální transformaci,“ uvedl Peter Halmo, director of Slovakian operations & director of direct sales for CZ/SK.

Peter Halmo na pozici nahrazuje dosavadního manažera slovenské pobočky Jaroslava Slováčka, který v Xeroxu pracoval 42 let a nyní odchází do důchodu.

Halmo působil od září 2017 jako obchodní ředitel Xeroxu pro Slovensko, kde se zaměřoval na nárůst prodeje a pozice firmy na národní úrovni. Před nástupem do Xeroxu pracoval ve společnostech IBM či Lexmark.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře