Peter Halmo je novým generálním ředitelem Xeroxu pro ČR a SR

Na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko vystřídal Veroniku Brázdilovou. Před povýšením působil jako ředitel slovenské pobočky a přímého prodeje pro obě země.

Peter Halmo je novým generálním ředitelem Xeroxu pro ČR a SRSpolečnost Xerox oznámila, že jmenovala nového generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Stal se jím Peter Halmo, jenž dříve působil na pozici ředitele slovenské pobočky a přímého prodeje v obou zemích.

Halmo přebírá vedení po Veronice Brázdilové, která z Xeroxu k 31. 5. 2020 odešla. Jeho cílem je navázat na dobrý výkon poboček v posledních pěti letech a upevnit pozici lídra na trhu v oblasti tiskových služeb v ČR i SR.

Je mi velkou ctí, že mohu stát v čele tak skvělého týmu profesionálů, jaký v Česku a na Slovensku máme. Stejně jako se podílet na rozvoji a růstu takové značky jakou je Xerox,“ uvedl k jmenování Halmo.

Současná situace před nás postavila zcela nové výzvy a já i můj tým jsme připraveni se jim postavit čelem. Pandemie nám ukázala, jak důležitá je digitalizace a správa dokumentů. Osvěta a pomoc firmám se tímto směrem rozvíjet je jednou z mých priorit,“ dodal.

Peter Halmo působil od září 2017 jako obchodní ředitel pro Slovenskou republiku, kde kladl důraz na rozšíření nepřímé prodejní sítě a prezentaci komplexních tiskových služeb, které zvyšují efektivitu práce zákazníků.

Od února 2019 pak pracoval jako ředitel slovenské pobočky a přímého prodeje pro Českou a Slovenskou republiku, kde měl za cíl zvýšit podíl na trhu ve všech obchodních liniích. Dříve působil například v IBM ve Velké Británii.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře