Personálie: Daniel Vondráček vede marketing a Karla Habáníková HR v eD system Czech

Vedení distributora posílili Daniel Vondráček a Karla Habáníková, kteří nastoupili na pozice ředitele marketingu, resp. personální ředitelky.

Personálie: Daniel Vondráček vede marketing a Karla Habáníková HR v eD system CzechDistributor eD system Czech oznámil příchod dvou nových tváří do vedení. Na pozici ředitele marketingu společnosti nastupuje Daniel Vondráček (44). Přichází ze společnosti Telefónica O2, kde působil posledních devět let. V eD system převezme zodpovědnost za marketingovou strategii celé společnosti.

Daniel Vondráček dříve působil na pozicích marketingového manažera ve společnostech Telefónica, PSA Peugeot Citroen, a T-Mobile. Je absolventem Fakulty elektrotechniky a informatiky VUT v Brně.

Zároveň s Danielem Vondráčkem do společnosti přišla Karla Habáníková (40), která bude zastávat pozici personální ředitelky. K eD system nastupuje po čtyřletém působení u společnosti Teva Pharmaceuticals CR. U distributora bude zodpovědná za celkovou personální strategii.

Karla Habáníková má více jak 13 let zkušeností se řízením HR agendy u ve společnostech V&S, Telefónica, Syngenta a Teva). Vystudovala jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě UP Olomouc.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře