PCV Computers je od 1. 6. distributorem NAS Thecus

Společnost PCV Computers se od 1. 6. 2014 stala autorizovaným distributorem NAS serverů značky Thecus.

PCV Computers je od 1. 6. distributorem NAS ThecusSpolečnost PCV Computers začala jednání se značkou Thecus o novém distribučním kontraktu již na Distree EMEA 2014. Jednatel společnosti Jan Duda nyní potvrdil, že kontrakt byl uzavřen s platností od 1. 6. 2014.

Thecus je výrobce NAS serverů s širokým portfoliem od malých SOHO serverů až po velká racková řešení vybavená 10G síťovou kartou. Tyto produkty nabízí Thecus jako první na světě, uvedlo v oznámení PCV Computers. Samostatnou řadu pak tvoří řešení určená pro práci s IP kamerami.

Produkty Thecus mají podle PCV Computers zaujmout vynikajícím poměrem cena/výkon, zajímavým designem a implementací nejnovějších trendů v oblasti NAS serverů.

Nejprodávanější modelem je aktuálně produkt Thecus N5550, který nabízí 5 šachet pro SATA pevné disky, díky čemuž může uživatel vytvořit RAID 5.

PCV Computers má ve své nabídce kompletní portfolio produktů Thecus. Nejdůležitější modely jsou již na skladě. Produktovým managerem značky se stal Adam Truszyk, kontakt na něj naleznou přihlášení uživatelé v profilu společnosti nebo na jejím webu.

Zdroj: PCV Computers

Úvodní foto: PCV Computers, Thecus

Komentáře