PCV Computers je autorizovaným distributorem značky JPL Telecom

V nabídne distributora se objevila kompletní portfolio značky JPL Telecom obsahující headsety pro call centra a kanceláře, ale také certifikované kabely a redukce pro řešení Microsoft Skype for Business.

PCV Computers je autorizovaným distributorem značky JPL TelecomSpolečnost PCV Computers, oznámila, že získala autorizovanou distribuci náhlavních souprav britského výrobce JPL Telecom. Produktové portfolio této značky obsahuje sortiment náhlavních souprav, redukcí a kabelů, určených pro call centra či kanceláře.

Produkty pokrývají veškeré segmenty trhu od občasných uživatelů až po nejnáročnější uživatele vyžadující bezdrátovou technologii. Náhlavní soupravy JPL Telecom se podle PCV vyznačují vysokou kvalitou a perfektní ergonomií při zachování velmi zajímavé ceny.

V nabídce jsou také redukce a kabely s certifikací pro produkty Microsoft určené pro využití s Microsoft Skype for Business. Pro usnadnění výběru správné redukce či kabelu vytvořil výrobce aplikaci, která zobrazí kompatibilní zařízení.

Zdroj: PCV Computers

Úvodní foto: PCV Computers, JPL Telecom

Komentáře