PayPal je nově dostupný v české lokalizaci

Česká republika se stala jednou z prvních zemí ve střední a východní Evropě, ve kterých začala společnost PayPal nabízet své služby v v místním jazyce. V první fázi byly lokalizovány základní funkce systému, poskytovatel však chce lokalizovat i svou mobilní aplikaci a další části webu.

PayPal je nově dostupný v české lokalizaciSpolečnost PayPal oznámila, že ke 27. 4. 2018 začala nabízet základní obsah svého webu v českém jazyce. Lokalizace je navržena tak, aby českým zákazníkům a prodejcům zpříjemnila používání celého platebního systému.

V tuto chvíli jsou přeloženy funkce vytvoření účtu, správy plateb a profilu, pokyny, jak získat ochranu a krytí v případě problémů s platbou či nákupem nebo jak dosáhnout vrácení peněz za poštovné v případě vrácení zboží.

V češtině jsou dostupné také odpovědi na nejčastější dotazy, marketingová komunikace a zpravodaje informující o nové spolupráci a mimořádných slevách v místních a mezinárodních internetových obchodech.

V další fázi lokalizace chce PayPal přinést češtinu také do své mobilní aplikace. Od lokální verze si společnosti slibuje zvýšení pohodlí pro existující zákazníky a také získání nových klientů, kterým v používání systému dosud bránila jazyková bariéra.

Zdroj: PayPal

Úvodní foto: PayPal

Komentáře