Pavol Varga je novým šéfem Dell EMC pro severovýchodní Evropu

Dosavadní generální manažer společnosti pro Rakousko a Slovensko míří do vedení celého regionu severovýchodní Evropy. Nově bude řídit obchodní aktivity Dell EMC na devíti trzích včetně Slovenska a Pobaltí.

Pavol Varga je novým šéfem Dell EMC pro severovýchodní EvropuSpolečnost Dell EMC oznámila změny ve struktuře regionálního vedení platné od začátku fiskálního roku 2017. Jednou z nich je povýšení Pavola Vargy, dosavadního šéfa společnosti pro Slovensko a Rakousko, do čela celého regionu severovýchodní Evropy (NEE).

Jako regionální generální manažer bude Pavol Varga řídit aktivity Dell EMC na devíti trzích – kromě Slovenska se jedná o Ukrajinu, Lotyško, Litvu, Estonsko, Gruzii, Arménii, Ázerbájdžán a Moldavsko.

Varga nastoupil do Dellu v roce 2003 a postupně v něm působil na několika pozicích v odděleních lidských zdrojů a obchodu. Od roku 2010 se stal generálním manažerem pro Rakousko a Slovensko.

Pavol Varga je absolventem Obchodní fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě a držitelem titulu MBA z pařížské univerzity INSEAD. Před nástupem do Dellu pracoval například v tiskové agentuře SITA.

Región Severnej a Východnej Európy je obchodne veľmi sľubný. Ekonomiky tam dynamicky rastú a technologická náročnosť zákazníkov rastie s nimi. To je živná pôda pre úspech komplexného tvorcu IT riešení ako Dell EMC,“ uvedl Varga ke svému novému působišti.

Zdroj: PC Revue (Dell EMC)

Úvodní foto: Dell

Komentáře