Pavlína Volková je regionální account manager Trend Micra pro ČR a SR

Nová posila v lokálním zastoupení společnosti Trend Micro má jasný úkol: vrátit výrobce zpět mezi lídry na českém a slovenském trhu. Do společnosti přišla z Tech Daty, kde vedla tým v rámci divize VMware.

Pavlína Volková je regionální account manager Trend Micra pro ČR a SRSpolečnost Trend Micro oznámila jmenování Pavlíny Volkové na pozici regional account manager pro Českou republiku a Slovensko. Jejím hlavním cílem bude vrátit značku Trend Micro mezi lídry na českém a slovenském trhu, jako je tomu v jiných zemích.

Volková přichází ze společnosti Tech Data, kde v rámci bývalého Avnet Technology Solutions působila na pozici team leader v divizi VMware. V oblasti IT se pohybuje mnoho let a od roku 2003 se zabývá primárně kybernetickou bezpečností.

V minulosti úzce spolupracovala mimo jiné právě s Trend Micro. Má bohaté zkušenosti s prodejem produktů přes síť autorizovaných partnerů. Nyní by se chtěla zaměřit na oblast ochrany cloudů, virtuálních systémů, ale i standardního IT proti zero-day útokům.

Pavlína Volková věnuje volný čas rodině a dvěma psům. Jejími koníčky jsou cestování, golf a lyžování.

Zdroj: Trend Micro

Úvodní foto: Trend Micro

Komentáře