Pavlína Janíková je novou viceprezidentkou společnosti Ness Czech

Jako viceprezidentka pro HR & Marketing se bude zaměřovat na přípravu a realizaci nové strategie, která přispěje k růstu povědomí o společnosti. Dříve pracovala ve firmách SAP ČR či Oracle Czech.

Pavlína Janíková je novou viceprezidentkou společnosti Ness CzechSpolečnost Ness Czech, český systémový integrátor a člen globální skupiny Ness Digital Engineering, oznámila, že do jejího vedení nastoupila na pozici viceprezidentky pro HR & Marketing Pavlína Janíková, dříve Mourečková.

Do nového působiště přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu v nadnárodních IT firmách i z vlastního soukromého podnikání. Profesní kariéru zahájila ve společnosti SAP ČR, kde zodpovídala za oblast marketingu a PR.

Pozici marketingové ředitelky pak zastávala ve společnosti Oracle Czech, kde se jako členka managementu podílela na projektu komplexní transformace procesů a firemní kultury, který významně přispěl k posílení pozice na českém a slovenském trhu.

Po odchodu z korporátního světa založila Janíková vlastní společnost se zaměřením na strategické řízení lidských zdrojů. Společně s týmem konzultantů v rámci ní realizovala několik dlouhodobých projektů v ČR i na Slovensku.

Mým hlavním úkolem je připravit a zrealizovat novou strategii, která přispěje k růstu povědomí o společnosti Ness Czech a jejích inovativních projektech a službách. Cílem je zejména podpořit plánovaný růst a rozvíjet odborné kompetence,“ uvádí Janíková.

Pavlína Janíková má ekonomické vzdělání se zaměřením na zahraniční obchod. Ve volném čase se kromě rodiny věnuje psychologii a sociologii. Věří, že lepší porozumění lidské motivaci a chování může významně ovlivnit kvalitu osobního i profesního života.

Zdroj: Ness Czech
Úvodní foto: Ness Czech

Komentáře