Pavel Zaal vede divizi Cisco v Tech Datě

Zaal před zahájením spolupráce s Tech Datou zastával pozice spojené s řízením obchodu a jednotlivých týmů v oblasti telco/digital development a IT. Dříve působil ve společnosti Anect.

Pavel Zaal vede divizi Cisco v Tech DatěSpolečnost Tech Data Česká republika oznámila, že s platností od 1. 1. 2020 rozšířila svůj tým o Pavla Zaala, který jako nový business unit manager převzal vedení divize Cisco. Zaal přichází do Tech Daty ze společnosti Anect.

Zaal má pracovní zkušenosti z oblastí telco/digital development a IT, kde zastával manažerské pozice s primárním zaměřením na zákazníka. Věnoval se též rozvoji služeb a produktů i týmů a segmentů, které řídil.

Tech Data patří mezi globální lídry v distribuci, a to je pro mě velkým lákadlem. Věřím, že budu moci využít své zkušenosti jak v úrovni péče o partnery a plnění jejich požadavků, tak především v komunikaci s vendorem, tedy společností Cisco,“ uvedl Zaal.

Díky tomuto kroku dojde k posílení naší pozice a aktivit týkajících se distribuce Cisco řešení v České republice o nové zkušenosti, které Pavel přináší,” doplnil Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data Česká republika.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře