Pavel Zaal je novým obchodním ředitelem společnosti Anect

Dodavatel v oblasti ICT a kybernetické bezpečnosti, společnost Anect, oznámila jmenováno nového obchodního ředitele, kam nastoupil k 1. 1. 2017 Pavel Zaal.

Pavel Zaal je novým obchodním ředitelem společnosti AnectPavel Zaal bude jako nový obchodní ředitel Anectu zodpovědný za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. K jeho dalším úkolům bude patřit vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na definici nového portfolia služeb.

Pozici nastupuje po Janu Zinkovi, který od léta zastává roli výkonného ředitele.

Své manažerské zkušenosti Pavel Zaal sbíral více než 16 let v oblasti IT/telco sektoru. V posledních dvou letech působil ve společnosti Etnetera, kde řídil obchodní a marketingové oddělení. Předtím pracoval 14 let ve společnosti O2, z toho sedm let na pozici národního manažera byznysové divize.

 „Jmenování nového obchodního ředitele byl důležitý krok k dalšímu rozvoji společnosti. Jsem rád, že pečlivým výběrem se právě Pavel stal součástí našeho týmu. Jeho energie a kreativita budou pro nás přínosem,“uvedl k nástupu v oznámení Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti Anect..

 „Velmi si vážím příležitosti, která je přede mnou, a věřím, že přispěji nejen k rozvoji služeb a produktů, ale především k růstu našeho zákaznického portfolia. Anect jsem vždy vnímal jako zajímavou firmu se skvělými lidmi a v určitém období i jako inspirativní konkurenci,“ dodal Pavel Zaal, který je ženatý, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje hlavně rodině a sportu. 

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře