Pavel Salák bude country managerem české Tech Daty, Tomáš Cígler míří do regionu

Salák a Cígler setrvali po spojení Tech Daty a Avnet Technology Solutions ve vedení svých příslušných divizí, nyní se však společnost rozhodla učinit změnu. Salák nově povede českou volume i value distribuci, zatímco Cígler zamíří do regionálního vedení.

Pavel Salák bude country managerem české Tech Daty, Tomáš Cígler míří do regionuSpolečnost Tech Data oznámila změnu na pozici country managera pro Českou republiku. Po spojení s Technology Solutions se sice zdálo, že vedení zůstane nezměněné, ale nakonec bude vše jinak a tuzemské aktivity distributora povede jediný člověka.

Bude jím Pavel Salák (vpravo), který se stane novým country managerem se zodpovědností za kompletní value a volume byznys pro Českou republiku. Dříve zastával funkci country managera Technology Solutions a po spojení obou firem vedl value distribuci Tech Daty.

Tomáš Cígler (vlevo), který dříve vedl společnost Tech Data v České republice a od akvizice byl šéfem volume distribuce v České republice, nově povýší a stane se regionálním ředitelem Client Solutions a Datech ve východního regionu.

Cígler tak bude zodpovídat za trhy v oblasti střední a jihovýchodní Evropy včetně všech zemí V4, zatímco Salák povede aktivity Tech Daty v České republice. Oba budou reportovat Judith Ecker, regionální viceprezidentce východního regionu.

Pavel Salák a Tomáš Cígler budou ještě během léta pokračovat v integraci obchodních aktivit Tech Data a Technology Solutions v České republice. Svých nových rolí se ujmou k 1. 9. 2017.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře