Pavel Minařík je novým CTO společnosti Kemp

Minařík má letité zkušenosti v oboru monitorování síťového provozu a síťové bezpečnosti. Na nové pozici bude dohlížet za vývoj řešení Flowmon a Kemp Loadmaster i za globální technologickou strategii firmy.

Pavel Minařík je novým CTO společnosti KempSpolečnost Kemp oznámila, že jmenovala Pavla Minaříka novým technologickým ředitelem. Minařík bude nyní zodpovědný nejen za rozvoj řešení Flowmon, které Kemp získal nedávnou akvizicí Flowmon Networks, ale i za vývoj řešení Kemp Loadmaster.

Minařík se v oboru monitorování síťového provozu a síťové bezpečnosti pohybuje od roku 2006. Jako výzkumný pracovník Ústavu výpočetní techniky Masarykovy Univerzity se účastnil výzkumných a vývojových projektů zaměřených na monitorování a analýzu síťového provozu a kybernetickou bezpečnost.

Je autorem desítek publikací a stojí za řadou algoritmů pro zpracování síťového provozu a detekci anomálií. Ve Flowmonu byl na pozici CTO zodpovědný za produktovou strategii, dlouhodobou roadmapu a výzkumné projekty.

Předtím působil ve firmě AdvaICT jako její výkonný ředitel a CTO. AdvaICT byla první akvizicí společnosti Flowmon Networks, která do produktového portfolia přinesla produkt Flowmon ADS (Anomaly Detection System).

Pavel je skvělá posila našeho týmu,“ uvedl Ray Downes, CEO společnosti Kemp. „Jeho zkušenosti z oblasti monitoringu a bezpečnosti sítí budou klíčové pro naplnění naší vize týkající se aplikační zkušenosti.“

Zdroj: Kemp

Úvodní foto: Kemp

Komentáře