Pavel Franko vede divizi industriálního a produkčního tisku v Konica Minolta

Franko se bude soustředit na další růst společnosti Konica Minolta v oblasti industriálního tisku, udržení pozice lídra mezi dodavateli produkčního tisku a rozvoj obchodu v segmentu zušlechťovacích technologií.

Pavel Franko vede divizi industriálního a produkčního tisku v Konica MinoltaSpolečnost Konica Minota posiluje obchodní aktivity v segmentu industriálního tisku (IP) v České republice a v této souvislosti sloučila týmy industriálního a produkčního tisku. Vedením nově vzniklé divize byl pověřen Pavel Franko.

Ze své pozice se Franko bude zaměřovat na další růst společnosti v oblasti IP, udržení pozice lídra trhu mezi dodavateli produkčního tisku a také na rozvoj obchodu v segmentu zušlechťovacích technologií.

Změnu nevnímám jako revoluci, ale spíše evoluci. Mým cílem je lepší propojení obchodních týmů a rychlejší vytvoření optimálního řešení pro naše zákazníky,“ řekl Pavel Franko, obchodní ředitel divize produkčního a průmyslového tisku Konica Minolta Business Solutions Czech.

Franko vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni a polygrafii se věnoval celou svou profesní kariéru. Před nástupem do Konica Minolta se věnoval oblasti prodeje softwaru a hardwaru pro předtiskovou přípravu i samotnému tisku.

Zdroj: Konica Minolta

Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře