Pavel Barták je Microsoft business unit managerem v české Tech Datě

Martin Madár, dosavadní business unit manager pro Microsoft, se bude věnovat vývoji v regionu CEE. Barták do Tech Daty přišel ze společnosti SAP.

Pavel Barták je Microsoft business unit managerem v české Tech DatěSpolečnost Tech Data Česká republika oznámila, že na pozici Microsoft business unit managera s platností od 1. 2. 2020 nastoupil Pavel Barták. Na pozici nahradil Martina Madára, který se bude plně věnovat aktivitám v celém regionu CEE.

Barták do Tech Daty přichází s třicetiletou zkušeností ze strany dodavatelů – působil například v Microsoftu a EMC. Poslední společnost, kde působil, byla firma SAP.

Těší mne, že budu moci letité zkušenosti ze strany vendora přetavit v konkrétní kroky na straně distributora. Navíc, portfolio Microsoftu je úžasně pestré a nabízí širokou škálu řešení, která lze našim zákazníkům nabídnout,“ uvedl Barták.

Nástup Pavla Bartáka zahajuje další éru v naší distribuci produktů společnosti Microsoft. Jsem přesvědčen, že tento krok přinese mnoho dobrého nejen nám, ale i našim partnerům a Microsoftu samotnému,” řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data Česká republika. 

Microsoft je jeden z našich klíčových dodavatelů a jsem opravdu rád, že náš tým můžeme posílit o dalšího zkušeného manažera a uvolnit tak ruce Martinovi Madárovi pro regionální development a další aktivity,“ doplnil.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře