Patrik Kajúch je obchodním ředitelem eD system pro Slovensko

Kajúch do eD přináší dvacet let zkušeností v oblasti IT distribuce, které čerpal na manažerských pozicích ve společnosti Asbis. V čele obchodu nahradil Daniela Žilinského.

Patrik Kajúch je obchodním ředitelem eD system pro SlovenskoSpolečnost eD system oznámila, že system má nového obchodního ředitele. Do čela slovenského obchodu se s příchodem nového roku postavil Patrik Kajúch, zkušený manažer z oblasti IT a distribuce.

Mezi jeho hlavní pracovní úkoly bude patřit rozvoj slovenského obchodního týmu, prorůstové obchodní aktivity nebo orientace na projektové celky distributora eD system.

Patrik Kajúch do čela obchodu eD system oficiálně nastoupil 7. 1. 2021 a nahradil tak svého předchůdce Daniela Žilinského, který na pozici slovenského obchodního ředitele působil od roku 2019.

Dle slov výkonného ředitele eD Petra Slouky tímto krokem nedochází k žádným dalším organizačním změnám a Patrik Kajúch přebírá úkony obchodního ředitele v plném rozsahu. Do eD přichází s 20letou zkušeností z manažerských pozic ze společnosti Asbis.

Výběru nového lídra slovenského obchodu jsme věnovali posledních pár měsíců a jsem moc rád, že se nám podařilo najít zkušeného člověka s odborností, která odpovídá dané pozici,“ uvedl k novému kolegovi Slouka.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře