Patrik Hauf vede oddělení klíčových zákazníků v DPD

Hauf bude mít na starost péči o největší klienty přepravce. Do DPD si přináší osmnáct let zkušeností z obchodních pozic ve společnostech Seznam.cz, T-Mobile nebo AAA Auto.

Patrik Hauf vede oddělení klíčových zákazníků v DPDSpolečnost DPD oznámila, že jmenovala Patrika Haufa na pozici manažera oddělení klíčových zákazníků. Bude zodpovídat za největší klienty, komunikovat s nimi a dělat vše pro to, aby byli se službami spokojení.

Patrik Hauf působí v obchodu už 18 let. Začínal na zákaznickém servisu a během své kariéry řadu funkcí. Působil například jako regionální manažer ve společnosti Seznam.cz a zkušenosti sbíral také ve společnostech T-Mobile a AAA Auto.

„Jsem velmi rád, že můžu být součástí týmu DPD. Komunikace s VIP klienty je moje parketa, takže jsem přesně tam, kde mám být a kde mě to baví. Věřím, že budu pro DPD i jeho zákazníky silnou oporou a že sezónu hladce zvládneme,” uvedl Patrik Hauf.

Hauf se ve volném čase věnuje rodině a sportu. Nejraději běhá a účastní se maratonů. V budoucnu by se taky rád dostal mezi triatlonisty.

Zdroj: DPD

Úvodní foto: DPD

Komentáře