Patrick Müller získal cenu pro bezpečnostního lídra společnosti Sophos

Patrick Müller, senior channel account executive společnosti Sophos pro Českou republiku a Slovensko, obdržel ocenění díky skvělým ekonomickým výsledkům značky na obou trzích.

Patrick Müller získal cenu pro bezpečnostního lídra společnosti SophosSpolečnost Sophos oznámila, že letošní ocenění Top Performer of the Year získal Patrick Müller zodpovědný za prodeje značky v České republice a na Slovensku. Navázal tak na úspěch z roku 2016, kdy získal cenu pro manažerské schopnosti a dovednosti.

Ocenění Müller převzal v červenci na Sophos EMEA Sales Summitu 2019 v italském Bavenu z rukou James Vyvyana, viceprezidenta Sophosu pro oblast EMEA. Uznání je výsledkem vynikajících ekonomických výsledků společnosti v ČR a SR.

Česká republika a Slovensko, tedy země, za které Müller zodpovídá, se ve fiskálním roce 2019 staly ve východní Evropě nejlepším regionem z hlediska dosažených příjmů.

Patrick Müller působí v oblasti IT přes 23 let. Jako senior channel account executive pro ČR a SR v Sophosu je zodpovědný za rozvoj prodejní sítě společnosti, podporu lokálních partnerů a jejich projektů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře