Patrick Müller obhájil prestižní ocenění bezpečnostního lídra společnosti Sophos

Müller podruhé za sebou získal ocenění Top Performer of the Year. Předávání ceny letos kvůli koronaviru proběhlo pouze virtuálně.

Patrick Müller obhájil prestižní ocenění bezpečnostního lídra společnosti SophosSpolečnost Sophos oznámila, že prestižní ocenění Top Performer of the Year za letošní rok získal manažer Patrick Müller, jenž dlouhodobě působí v České republice. S ohledem na bezpečnostní opatření byla cena předána virtuálně.

Müller, který zodpovídá za rozvoj značky Sophos v České republice a na Slovensku, byl oceněn byl zejména za vynikající ekonomické výsledky a výrazný růst značky na těchto trzích v roce 2020. Za dobu svého šestiletého působení v Sophosu oceněn již dvakrát.

Stejné ocenění Top Performer of the Year získal již v roce 2019 a v roce 2016 obdržel Sapphire Award, kterou společnost Sophos celosvětově uděluje za manažerské schopnosti a dovednosti.

Patrick Müller působí v IT více než 24 let a je uznávaným expertem na bezpečnostní trh a prodej s využitím partnerského prodejního kanálu. Jako senior channel account executive pro ČR a SR v Sophosu zodpovídá za rozvoj prodejní sítě společnosti, podporu lokálních partnerů a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře