Partnerství HGST a Commvaultu přinese na trh nové řešení pro zálohování dat v cloudu

Spojení softwaru HGST Active Archive System a Commvault Simpana vznikne škálovatelné a ekonomický výhodné řešení pro zálohování a ochranu dat v cloudovém prostředí.

Partnerství HGST a Commvaultu přinese na trh nové řešení pro zálohování dat v clouduSpolečnosti HGST a Commvault uzavřely strategické partnerství, jehož cílem je nabídnout zákazníkům škálovatelné řešení pro zálohování v cloudu. Dosáhnout toho chtějí spojením zálohovacího systému HGST Active Archive System a softwaru Simpana od Commvaultu.

Díky certifikaci [kompatiblity] našeho HGST Active Archive System a sady Simpana od Commvaultu dostávají zákazníci přístup ke snadno škálovatelnému systému pro objektovou storage,“ uvedla viceprezidentka cloudové divize HGST Barbara Murphyová.

Nové řešení má být po ekonomické stránce výhodnější než tradiční cloudová infrastruktura a zároveň má poskytovat zálohování na podnikové úrovni včetně špičkové ochrany uložených dat. Zákazníkům má toto nové řešení pomoci s masivním nárůstem objemu dat a omezenými rozpočty.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře