Paolo Iannone posiluje vedení Accenture ČR

Do české pobočky Accenture nastoupil zkušený bankéř, jenž působil ve vedoucích pozicích polské Bank Pekao či UniCredit Bank CZ/SK.

Paolo Iannone posiluje vedení Accenture ČRČeská pobočka společnosti Accenture, oznámila, že posiluje své nejvyšší vedení. Na pozici senior advisor for financial services přichází Paolo Iannone, jenž posílí Accenture ve schopnostech transformovat finanční společnosti v ČR i regionu CEE.

Iannone je bankéř s mezinárodními zkušenostmi na vedoucích pozicích – 5 let působil jako místopředseda představenstva polské Bank Pekao a 11 let ve správní radě UniCredit Bank CZ/SK, kde zastával mimo jiné funkci general manager.

Dle Accenture má zkušenosti s vedením multikulturních týmů, s tvorbou hodnoty prostřednictvím lidského potenciálu a hluboké znalosti a dovednosti získané ve všech bankovních oblastech a funkcích.

Jsem rád, že se mohu připojit k týmu Accenture a poskytovat podporu a poradenství předním finančním institucím tak, aby zvládly všechny změny a byly schopné vytvářet novou hodnotu v rychle se měnícím světě,“ uvedl k jmenování Iannone.

Jsem velmi rád, že mohu přivítat Paola ve vedení týmu v České republice. To nám umožní dále posílit naši pozici na trhu a poskytovat ještě lepší služby našim klientům v odvětví finančních služeb,“ doplnil Roberto Libonati, generální ředitel skupiny finančních služeb Accenture ve CEE.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: Accenture

Komentáře