Panasonic začne nabízet svá odolná zařízení Toughbook formou služby

Bezúročný model měsíčních splátek s názvem Toughbook-as-Service zahrnuje přístup k odolným notebookům, tabletům a handheldům z řady Panasonic Toughbook, tříletou záruku, technickou podporu a další doplňkové služby.

Panasonic začne nabízet svá odolná zařízení Toughbook formou službySpolečnost Panasonic představila nový model prodeje nazvaný Toughbook-as-a-Service (TaaS). Jedná se bezúročný model měsíčních splátek pro odolné notebooky, tablety a telefony modelové řady Panasonic Toughbook.

Službu zajišťuje evropský poskytovatel digitálních služeb Econcom. Firmám umožňuje splácet zařízení Toughbook měsíčně a splátky rozložit na dobu tří let. Uživatelé, kteří se k odběru TaaS přihlásí, zaplatí za nákup stejnou částku jako při jednorázovém nákupu.

Řešení TaaS zahrnují přístup k zařízením Panasonic Toughbook, dodávku, tříletou záruku, technickou podporu a služby na konci životnosti zařízení, jako např. sběr zařízení, jeho recyklaci a odstranění dat.

V rámci měsíčních splátek s nulovým úrokem si mohou zákazníci přidat i doplňky, např. držáky do vozidel, dokovací stanice, specializované softwarové aplikace či prodlouženou záruku nebo záruku pro případ náhodného poškození.

Přihlášení k odběru služeb TaaS lze personalizovat pomocí volitelných doplňků, a to včetně programu nákupu na protiúčet. Služba umožňuje také nakupovat balíčky služeb, např. kreditu na volání, správu mobilních zařízení (MDM) a analytiku dat.

Naše služba Toughbook-as-a-service umožňuje organizacím využívat výhod špičkové technologie a doplňkových služeb, a to flexibilnějším způsobem a bez finančního břemene pořizovacích nákladů,“ uvedl Kevin Jones, šéf divize mobilních řešení.

Zdroj: Panasonic

Úvodní foto: Panasonic

Komentáře