Panasonic oznámil partnerství se ScanSource a spuštění nového programu pro VAR

Rozšíření partnerství obou firem na evropské trhy má umožnit nabídku na míru šitých podnikových řešení postavených na robustních mobilních zařízeních značky Panasonic. Výrobce chce posílit svou pozici také prostřednictvím dedikovaného programu Edge.

Panasonic oznámil partnerství se ScanSource a spuštění nového programu pro VARSpolečnost Panasonic uzavřela partnerství s firmou ScanSource, poskytovatelem technologických produktů a řešení zaměřených na oblasti prodeje, plateb, čárových kódů, zabezpečení, jednotné komunikace a další.

Obě společnosti dlouhodobě spolupracují v USA a nyní své partnerství rozšiřují také na evropské trhy. Panasonic si od dohody slibuje urychlení růstu prodeje robustních mobilních zařízení na starém kontinentu.

Společně můžeme jakékoli organizaci v jakémkoli odvětví kdekoli v Evropě nabídnout kombinaci správného hardwaru pro handheldová zařízení, podnikových aplikací a podpory,“ uvedl Kevin Jones generální ředitel evropské divize Panasoniku pro mobilní řešení.

Panasonic současně s novým partnerstvím oznámil plán na spuštění nového programu Edge vyhrazeného speciálně pro distribuci robustních telefonů a tabletů.

Program Edge bude určen k podpoře a stimulování resellerů s přidanou hodnotou (VAR) v tomto sektoru a nabídne specializovaný marketing, prodejní a technickou podporu výměnou za splnění kvalifikačních kritérií.

Zdroj: Panasonic

Úvodní foto: Panasonic

Komentáře