Panasonic hledá do nového partnerského programu Toughbook Edge další resellery

Společnost Panasonic hledá další specializované prodejce přenosných zařízení pro nový program Toughbook Edge. Zatím jich získala šedesát.

Panasonic hledá do nového partnerského programu Toughbook Edge další resellerySpolečnost Panasonic spustila partnerský program Edge, který je vyhrazený pro distribuci přenosných zařízení a souvisejících služeba softwaru.

Program je určený k podpoře a stimulování resellerů s přidanou hodnotou (VAR). Nabídne specializovaný marketing, prodejní a technickou podporu výměnou za splnění kvalifikačních kritérií.

Program má tři úrovně a umožňuje využívat výhody společného úspěchu na celoevropském trhu s odolnými přenosnými zařízeními, který má hodnotu 735 milionů EUR (podle průzkumu VDC Resarch z roku 2016, pozn. red.),“ uvedl Steven Vindevogel, ředitel oddělení prodeje značky Panasonic Toughbook.

Postup do vyšších úrovní partnerského programu je dán tradičně dosahováním odstupňovaných prodejních cílů.

Reselleři budou mít přístup k podpoře řešení a k zařízením, jakými jsou například přenosné tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 disponující zešikmenou čtečkou čárových kódů. Součástí jsou i speciální balíčky záruk.

Panasonic nyní hleda další  specializované resellery přenosných zařízení v hlavních evropských regionech. Pomáhá mu v tom nový distributor, společnost ScanSource.

V programu channel program Edge se zatím zapojilo šedesát specializovaných resellerů napříč hlavními evropskými trhy.

Tento rozšířený specializovaný kanál přispěje k dalšímu zrychlení růstu společnosti Panasonic na evropském trhu s odolnými přenosnými zařízeními, kde bude navazovat na meziroční nárůst o 176 % (VDC Research, březen 2017),“ uvedl výrobce v oznámení.

Zdroj: Panasonic

 
Úvodní foto: Panasonic

Komentáře