Palto Alto upravuje Technology Partner Program, zavádí čtyři partnerské úrovně

Vendor bude partnery zařazovat do úrovní Elite, Premier a Select na základě pozvánky. Úroveň Self-Service je určená pro nové bezpečnostní partnery.

Palto Alto upravuje Technology Partner Program, zavádí čtyři partnerské úrovněSpolečnost Palo Alto oznámila, že rozšířila svůj program Technology Partner Program; nově nabízí vylepšenou automatizaci, partnerský portál a podporu v rámci nové strategicky odstupňované struktury.

Nově program sestává ze čtyř partnerských úrovní, a to Elite, Premier, Select a Self-Service. Technologičtí partneři vendora jsou oslovováni a vybíráni do jedné z prvních tří jmenovaných úrovní na základě průzkumu trhu a individuálního hodnocení.

Úroveň Self-Service podle vendora slouží jako vstupenka pro nové bezpečnostní partnery, kteří chtějí pokračovat v růstu a mají zájem s Palo Alto navázat spolupráci 

Mezi výhody aktualizovaného programu patří například zdroje pro vývoj a uvádění produktů na trh, certifikace, školení či technická podpora. Další nové funkce zahrnují vylepšenou automatizaci pro rozvoj integrace, flexibilní učení či automatizované ověřování.

Vylepšení našeho technologického partnerského programu jsou navržena tak, aby lépe vybavila naše technologické partnery a poskytla zákazníkům jistotu při výběru z ekosystému bezpečnostních partnerů,“ přiblížila viceprezidentka Palo Alto pro technologické partnerství Tana Rosenblattová.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře