Palo Alto vylepšuje partnerský program, do popředí se dostávají specializace

Program si klade za cíl pomáhat partnerům rozlišovat služby, budovat nové odborné znalosti v oblasti zabezpečení a zvyšovat ziskové podniky.

Palo Alto vylepšuje partnerský program, do popředí se dostávají specializaceSpolečnost Palo Alto Networks představila program NextWave 3.0, kterým slibuje vylepšení přístupu k partnerům. Prostřednictvím programu chce výrobce partnerům pomoci odlišit služby a budovat nové odborné znalosti.

V rámci NextWave 3.0 se Palo Alto chce ještě více zaměřovat na diferenciaci partnerů, a to především prostřednictvím nových specializací a certifikací Prisma SASE, Prisma Cloud a Cortex XDR / XSOAR podpořených novými pobídkami.

Rozšíření příležitostí partnerů by se mělo projevit také v podobě posílení stávajících pobídek na všechny produkty Palo Alto. Tím by se měla rozšířit podpora produktů v portfoliu výrobce poskytovaná partnery.

Partneři programu NextWave 3.0 rovněž budou mít možnost dále prodávat Prisma Cloud prostřednictvím dvoustupňové strategie go-to-market.

Jedná se o nejrozsáhlejší sadu vylepšení, kterou jsme udělali, abychom pomohli našim partnerům stát se odborníky na zabezpečení v celém našem technologickém portfoliu,“ uvedl Karl Soderlund, seniorní viceprezident Palo Alto.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře