Palo Alto ve fiskálním roce 2019 zvýšilo tržby o 28 % na 2,9 miliardy dolarů

Tržby ve čtvrtém fiskálním kvartálu vyrostly o 22 %, samotné čisté tržby ve sledovaném období vykázaly mírné meziroční zlepšení o 15 milionů dolarů. Potěšil zejména trojciferný růst poptávky po novinkách v nabídce společnosti.

Palo Alto ve fiskálním roce 2019 zvýšilo tržby o 28 % na 2,9 miliardy dolarůSpolečnost Palo Alto Networks zveřejnila výsledky za čtvrtý fiskální kvartál a celý fiskální rok 2019, jenž skončil 31. 7. 2019. Společnosti se v posledním čtvrtletí podařilo zvýšit tržby o 22 % na 805,8 milionu dolarů, za celý rok pak o 28 % na 2,9 miliardy.

Čisté tržby se ve čtvrtém fiskálním kvartálu vyšplhaly na 146,9 milionu dolarů, což představuje v meziročním srovnání mírný růst o zhruba 15 milionů dolarů.

Máme za sebou silné čtvrtletí, kdy naše novinky Prisma a Cortex vykázaly zhruba 180% meziroční růst,“ řekl šéf Palo Alto Nikesh Arora. „Letos jsme získali a vypustili do světa nové technologie a vybudovali robustní rámec pro uvádění produktů na trh.“

Arora rovněž zmínil čerstvou akvizici společnosti Zingbox zaměřující se na zabezpečení sítí a zařízení Internetu věcí (IoT). „Zingbox rozšíří možnosti našeho firewallu nové generace a bude také k dispozici jako služba na naší platformě Cortex,“ upřesnil.

Zdroj: Palo Alto Networks

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře