Palo Alto rozšiřuje výhody a školení v partnerském programu

Společnost Palo Alto Networks oznámila změny v partnerském programu NextWave.

Palo Alto rozšiřuje výhody a školení v partnerském programuZměny v partnerském programu NextWave společnosti Palo Alto Networks zahrnují nová technická školení, marketingové nástroje, update registrace zakázek a další vylepšení.

Palo Alto uvádí, že upravené požadavky partnerského programu nyní vycházejí z tržního přístupu. Mají partnerům pomoci dosahovat vyšších úrovní v programu na základě tržních příležitostí a společných investic.

Vylepšená infrastruktura a politika registrace zakázek mají zjednodušit proces potvrzení a odměn partnera, který přivede nového klienta.

Nová předprodejní technická akreditace má pak partnerům pomoci poskytovat komplexní ukázky a demo programy, hodnocení a AVR (Aplication Visibility) reporty.

Update mobilní aplikace MobileWave podává partnerům Palo Alto přístup ke zdrojům partnerského portálu vč. registrace zakázek z mobilních zařízení.

Palo Alto Networks také zavádí tzv. pay-for-performance model, ve kterém mají být reselleři a distributoři odměňováni rabaty, pobídkami a slevami založenými na definovaných parametrech a přínosu v rámci každé zakázky.

Zdroj: Palo Alto Networks

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře