Palo Alto posiluje nástroje na správu plochy útoku, kupuje společnost Expanse

Platforma na monitorování hrozeb společnosti Expanse rozšíří možnosti produktové řady Cortex firmy Palo Alto. Akvizice má hodnotu 800 milionů dolarů.

Palo Alto posiluje nástroje na správu plochy útoku, kupuje společnost ExpanseSpolečnost Palo Alto Networks oznámila, že za 800 milionů dolarů převezme americkou firmu Expanse, která se zaměřuje na správu plochy útoku. Technologie Expanse by měla být integrovaná do řešení Cortex.

Platforma Expanse pro shromažďování a přiřazování dat je navržená tak, aby neustále monitorovala globální internet a mapovala exponovaná a nesledovaná aktiva, která potenciálně ohrožují organizace.

Od jejího začlenění do produktové sady Cortex si Palo Alto slibuje rozšíření schopností propojit externí a interní údaje s údaji o hrozbách a poskytnout tak organizacím komplexní integrovaný pohled na podnikový provoz.

Spoluzakladatelé společnosti Expanse Junio a Matt Krainingovi se podle dohody připojí k týmu Palo Alto. Transakce by měla být uzavřena v průběhu druhého fiskálního čtvrtletí společnosti Palo Alto Networks.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře