Oznámení redakce ohledně ChannelWorld Awards 2019 a příštího tištěného čísla

Vlivem přetrvávající nepříznivé situace prodlužujeme hlasování v anketě ChannelWorld Awards, posouváme její vyhlášení na druhé pololetí a spojujeme příští dvě tištěná vydání.

Oznámení redakce ohledně ChannelWorld Awards 2019 a příštího tištěného číslaVážení čtenáři a obchodní partneři,

vzhledem k pandemii a souvisejícím podmínkám a omezením jsme museli učinit dvě rozhodnutí, která jsou nepříjemná, ale v současné situaci bohužel nutná.

ChannelWorld Awards 2019

Prodloužené hlasování v anketě mělo původně skončit 10. 5. 2020 a slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění bylo plánováno na polovinu června. Uspořádání takového setkání by však za současných podmínek bylo stále krajně nezodpovědné.

Hlasování proto tímto prodlužujeme až do 30. 6. 2020 a vyhlášení vítězů proběhne počátkem září, kdy už bude doufejme možné uspořádat slavnostní setkání bez roušek, obav a rozestupů. Zachováváme opatrný optimismus.

ChannelWorld 2/2020

Všeobecný útlum marketingových aktivit napříč trhem se nevyhnul ani našemu odvětví, což nás bohužel donutilo spojit běžné květnové vydání s červnovým speciálem. Příští ChannelWorld proto vyjde koncem června coby dvojčíslo 2+3/2020.

Upřímně doufáme, že tohle jsou poslední ústupky koronaviru, které budeme muset učinit, a že se během prázdnin začne vše vracet do nových kolejí. Jak už jsme psali, pandemie skončí, ale zkušenosti zůstanou. I tomu se budeme věnovat v chystaném červnovém čísle.

Děkujeme vám za pochopení a zachování přízně!

redakce ChannelWorldu

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře