Oracle spouští partnerský program pro cloudová řešení

Čtyřúrovňový program Oracle PartnerNetwork Cloud Program je určen k podpoře vývoje a prodeje cloudových řešení založených na technologii Oracle. Partneři v získají v závislosti na dosažené úrovni podporu v technické i prodejní oblasti.

Oracle spouští partnerský program pro cloudová řešeníSpolečnost Oracle představila nový program určený pro partnery, kteří prodávají její cloudová řešení. Oracle PartnerNetwork Cloud Program má partnerům pomoci k růstu prostřednictvím technické a prodejní podpory.

Nový program má čtyři úrovně, jejichž kvalifikační kritéria jsou založena na míře partnerovy specializace, jeho aplikací v tržišti Oracle Cloud Marketplace, uskutečněných cloudových implementacích a řadě dalších ukazatelů, které prokáží partnerovu zdatnost v oblasti cloudových řešení od Oracle.

První úroveň programu OPN Cloud se nazývá Cloud Standard a je určena k pomoci partnerům najít své místo na trhu. I od partnerů na této nejnižší úrovni se očekává zkušenost s cloudovými produkty Oracle a počítá se s tím, že se orientují na jednou konkrétní řešení.

Partneři na druhé úrovni Cloud Select již dosáhli certifikované cloudové specializace a/nebo vyvíjejí a prodávají cloudové služby postavené na technologiích Oracle. Zároveň již prokázali schopnost spolupráce se zákazníky a spouštění cloudových řešení.

Pro dosažení třetí úrovně Cloud Premier musí partner transformovat svůj byznys, soustředit se na prodej cloudových řešení od Oracle a podložit svou činnost úspěšnými zákaznickými případy.

Nejvyšší úroveň Cloud Elite je pak určena partnerům, kteří prokázali schopnost prodávat kompletní portfolio cloudových řešení společnosti Oracle a dodávat je společným zákazníkům.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře