Oracle ocenil Arrow jako Value Added Distributora roku 2016 v EMEA

Společnost Oracle udělila společnosti Arrow Electronics ocenění Oracle Value Added Distributor of the Year – EMEA Award pro rok 2016.

Oracle ocenil Arrow jako  Value Added Distributora roku 2016 v EMEAArrow dosahuje partnerské síti Oracle PartnerNetwork (OPN) úrovně Platinum.  „Ocenění Oracle Value Added Distributor of the Year – EMEA Award podporuje inovativní aktivity distributorů s přidanou hodnotou (VAD) společnosti Oracle, jejichž cílem je vytvářet díky produktům a technologiím Oracle pro zákazníky dodatečnou hodnotu,“ uvedl distributor v oznámení.

Oracle ocenil Arrow, které prodává jeho produkty a řešení v 21 evropských zemích, za obchodní výsledky (nejvyšší obrat mezi VAD) v EMEA.

Ocenil také pomoc při provádění záměru partnerského programu OPN, kterým je zaměření na specializace. Program má partnerům umožnit získat uznávané postavení v rámci daného oboru, a to na základě formálního procesu získávání specializace v klíčových oblastech řešení Oracle.

Významně jsme investovali do projektů na podporu produktů Oracle, například do technických center Oracle Authorized Solution Centers na několika místech v Evropě,“ dodal Patrice Roussel, ředitel pro strategické aliance, Arrow Enterprise Computing Solutions EMEA, k investicím do center poskytujících resellerům podporu, služby a know-how.

Zdroj: Arrow ECS
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře