Oracle nabízí bezplatná školení a certifikace pro Oracle Cloud Infrastructure

Program podle společnosti pomáhá zájemcům z celého světa zvýšit kvalifikaci a vytváří nové kariérní příležitosti spojené s rychle rostoucím cloudem Oracle.

Oracle nabízí bezplatná školení a certifikace pro Oracle Cloud InfrastructureSpolečnost Oracle oznámila, že bude zdarma nabízet školení a certifikační testy pro svůj cloud Oracle Cloud Infrastructure (OCI). Vzdělávací program byl vytvořen odborníky Oraclu a je určen pro všechny úrovně znalostí a různé role v podnikovém IT.

Zájemci jeho prostřednictvím získají přístup ke všem kurzům OCI, které jsou poskytovány digitálně a ve 13 jazycích. Společnost Oracle také nabízí na omezenou dobu bezplatné certifikační zkoušky pro Oracle Autonomous Database a 10 dalších oblastí.

Nový školicí program podle společnosti umožňuje zájemcům získat odborné znalosti v oblasti cloudových technologií. Toto know-how lze dle Oraclu uplatnit v jakémkoli odvětví, zvyšuje hodnotu na trhu práce a podporuje kariérní růst.

V průběhu pandemie jsme byli svědky toho, že nerovnováha mezi požadavky na znalosti IT a skutečnou situací se ještě prohloubila v důsledku zvýšené závislosti organizací na špičkových technologiích a cloudu,“ podotýká Damien Carey, senior viceprezident Oracle University.

Nový program zahrne přístup k digitálnímu katalogu školení OCI, který obsahuje kurzy pro všechny úrovně a různé role, praktická cvičení v prostředí Oracle Cloud free tier či online setkání vedená odborníky společnosti Oracle, kteří se zabývají osvědčenými postupy a poskytují personalizovanou zpětnou vazbu.

Zdroj: Oracle

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře