Oracle kupuje Palerru a její řešení pro zabezpečení cloudových služeb

Další akvizice Oraclu tentokrát posílí jeho portfolio cloudových řešení. Vlajkové řešení Loric má po spojení s Oracle Identity Cloud Service vytvořit komplexní ochranu cloudového prostředí a přimět další zákazníky, aby přešli na tento nový model.

Oracle kupuje Palerru a její řešení pro zabezpečení cloudových služebSpolečnost Oracle opět nakupuje. Nedlouho po akvizici firmy LogFire oznámila další posílení portfolia, tentokrát v oblasti cloudové bezpečnosti. Cílem akvizice je společnosti Palerra, výrobce řešení pro zabezpečení cloudových služeb.

Palerra nabízí své vlajkové řešení Loric, které představuje kombinaci sledování využívání cloudu, analýzy chování uživatelů, nastavování zabezpečení a automatizace reakce na události.

Oracle chce toto řešení spojit se svým Oracle Identity Cloud Service a vytvořit tak „ucelenou ochranu uživatelů, aplikací, API, dat a infrastruktury“, které má zákazníkům usnadnit přechod ke cloudovému modelu.

Oracle momentálně zkoumá plány Palerry na další produkty a k pozdějšímu datu se chystá vydat prohlášení k zákazníkům. Těm již teď slibuje lepší integraci a propojení se svými dalšími řešeními.

Do dokončení akvizice má Palerra fungovat nezávisle, poté se stane součástí Oraclu včetně svého stávajícího vedení. Finanční podmínky dohody nebyly zveřejněny.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře