Oracle kupuje LogFire a jeho cloudové řešení pro správu skladů

Zařazení cloudových aplikací od LogFire do řešení Oracle Supply Chain Management Cloud má zákazníkům působícím v logistice usnadnit správu skladu, zásob a pracovní síly.

Oracle kupuje LogFire a jeho cloudové řešení pro správu skladůSpolečnost Oracle oznámila, že kupuje LogFire, poskytovatele cloudových aplikací pro správu skladů. Cílem akvizice je posílit nabídku cloudových řešení Oraclu pro dodavatelské řetězce.

Oracle chce aplikace od LogFire integrovat do svého cloudového řešení Oracle Supply Chain Management Cloud. Obě firmy již delší dobu spolupracují a funkce od LogFire si našly cestu do jiných produktů od Oraclu.

LogFire nabízí cloudové řešení, které v sobě integruje správu skladů, inventáře i pracovní síly. Výrobce slibuje snadnou škálovatelnost svého řešení s tím, jak roste velikost skladu nebo složitost složení skladovaných položek.

Akvizice zapadá do strategie Oraclu, který tímto způsobem získává specializovaná řešení pro zákazníky z vertikálních odvětví. Finanční podmínky dohody nebyly zveřejněny.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře