Ondřej Šťastný nastupuje do čela vývoje Mall Group

Jako engineering director bude dohlížet na řízení R&D oddělení a podnikových a manažerských informačních systémů včetně SAPu. Do Mall Group přichází ze společnosti Microsoft.

Ondřej Šťastný nastupuje do čela vývoje Mall GroupSkupina Mall Group oznámila, že na pozici engineering directora jmenovala Ondřeje Šťastného, který ve skupině přebírá zodpovědnost za tým Developmentu a ERP. Do Mallu přichází po více než šestiletém působení ve společnosti Microsoft.

V Mall Group nyní pod kompetenci Šťastného spadá kompletní řízení R&D oddělení a podnikových a manažerských informačních systémů včetně SAPu, který v Mallu řídí finance, logistiku i správu produktů.

Kromě Microsoftu, kde se jako senior engineering manager staral mimo jiné o budování týmů pro platformu Teams, má za sebou také zkušenosti z firem jako Trask nebo VMware.

V minulosti se na lokálním trhu věnoval zejména projektům pro bankovní domy, několik let ale strávil také ve Spojených Státech, kde jako technický leader a manažer vedl týmy po celém světě.

Mým cílem je z Mall Group sebevědomě a systematicky budovat technologického lídra, a to jak v oblasti interních systémů, tak i na straně webových a mobilních aplikací pro zákazníky,“ uvedl Šťastný.

Chci pracovat na zlepšení naší vnější integrace včetně rozšiřování možností v oblasti platebních bran a prioritou je rovněž úspěšně dokončit vývoj komplexní technologie pro vyřešení doručování napříč celým regionem,“ dodal.

Zdroj: Mall Group

Úvodní foto: Mall Group

Komentáře