Ondřej Slabý se stane šéfem HR v Mall Group

Nový ředitel HR oddělení bude zodpovědný za personální strategii skupiny Mall Group napříč všemi trhy, na kterých je aktivní. Dosud řídil oddělení lidských zdrojů ve skupině Fortuna Group.

Ondřej Slabý se stane šéfem HR v Mall GroupSkupina Mall Group bude mít od října 2018 nového ředitele personálního oddělení. Stane se jím Ondřej Slabý, který v Mallu zúročí své třiadvacetileté zkušenosti z rozmanitých segmentů FMCG, bankovnictví či telekomunikací.

Slabý bude zodpovědný za dlouhodobou HR strategii Mall Group nejen pro Českou republiku, ale také pro všechny ostatní země, kde skupina působí, tedy pro Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Polsko.

Ondřej Slabý přestoupí do Mallu z Fortuna Group, kde nastavoval dlouhodobou HR strategii pro 6 000 zaměstnanců v pěti zemích s důrazem na centralizaci a synergie. Předtím působil například ve společnostech Coca Cola HBC, Kimberly Clark nebo GE Money.

Digitální byznys představuje obrovský potenciál a Mall Group je rozhodně hráč, který v tomto oboru udává směr. Jsem rád, že budu u toho,“ uvedl Ondřej Slabý ke svému jmenování.

Zdroj: Mall Group, LinkedIn

Úvodní foto: Mall Group

Komentáře