Ondřej Matuštík je novým finančním ředitelem DataSpring

Nový finanční ředitel a jednatel společnosti DataSpring v jedné osobě působí zároveň jako finanční ředitel ve společnosti Autocont. V DataSpringu bude zodpovídat za firemní finance, controlling, právní oddělení a backoffice.

Ondřej Matuštík je novým finančním ředitelem DataSpringSpolečnost DataSpring oznámila, že jmenovala Ondřeje Matuštíka finančním ředitelem a zároveň jednatelem společnosti. Na nové pozici bude zodpovědný za firemní finance, controlling, právní oddělení a backoffice.

Matuštík má dlouholeté zkušenosti z oblasti finančního řízení jak z ČR, tak ze zahraničí. Působil v analytické společnosti GoodData, kde od roku 2015 zastával post finančního ředitele. Od loňského roku je zároveň finančním ředitelem společnosti Autocont.

Do DataSpringu přicházím se zkušenostmi z oblastí IT, datacenter i financí a pevně věřím, že se mi je tady podaří v plné míře zúročit. Firmě se daří, roste, a já bych se rád již od začátku podílel na jejím dalším růstu,“ uvedl Ondřej Matuštík ke svému jmenování.

Matuštík vystudoval Finanční a pojistnou matematiku na MFF UK a Informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Titul Ph.D. z Informatiky získal rovněž na VŠE. Ve volném čase se věnuje svému vinařství, rád chodí po horách a jezdí na kole.

Zdroj: DataSpring

Úvodní foto: DataSpring

Komentáře