Ondřej Hubálek je senior sales inženýrem pro ČR a SR v Sophosu

Hubálek bude na nové pozici dohlížet na předprodejní podporu českých a slovenských distributorů, partnerů a jejich zákazníků.

Ondřej Hubálek je senior sales inženýrem pro ČR a SR v SophosuSpolečnost Sophos oznámila rozšíření svého českého týmu. V návaznosti na enormní nárůst obchodních příležitostí v oblasti bezpečnostních řešení posiluje o Ondřeje Hubálka.

Ten bude na pozici senior sales inženýra (prodejního technika) pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za předprodejní podporu distributorů, partnerů a jejich zákazníků, předprodejní analýzy potřeb zákazníků a následné návrhy řešení.

Hubálek se bude mimo jiné podílet i na tvorbě vzdělávacího obsahu a školení a na prezentaci společnosti Sophos a jejích produktů na oborových akcích.

Těší mě, že [Ondřejovy] bohaté zkušenosti s návrhy a implementacemi zákaznických řešení přispějí k dalšímu rozvoji naší zákaznické báze a partnerského ekosystému v České republice a na Slovensku,“ říká Patrick Müller, regionální manažer pro východní Evropu ve společnosti Sophos.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře