Ondřej Bačina je společníkem, CTO a CMO ve společnosti IT Friends

Čerstvě platinový partner Dell EMC oznámil příchod významné posily. Bačina dosud řídil marketing podnikových řešení Dell EMC v regionu střední a východní Evropy.

Ondřej Bačina je společníkem, CTO a CMO ve společnosti IT FriendsSpolečnost IT Friends oznámila hned dvě důležité novinky. Zaprvé se stala platinovým partnerem společnosti Dell EMC a zadruhé jí „ukradla“ regionálního marketingového ředitele Ondřeje Bačinu.

Bačina do společnosti vstupuje jako společník a jeho hlavní pracovní náplní budou funkce CTO a CMO. V rámci nich bude mít na starost také poradenskou činnost pro zákazníky ohledně digitální transformace a IT řešení.

Moc se těším, jak odložím sluchátka z regionálních callů a vrhnu se zase zpátky do interakce s reálnými zákazníky. Věřím, že moje dlouholetá zkušenost z korporátního prostředí a znalost trhu bude dobrým pomocníkem,“ uvedl Bačina.

Ondřej Bačina působil posledních 12 let v řadách českého Dellu, resp. Dell EMC a vystřídal v něm konzultantské, marketingové a manažerské pozice. Naposled řídil marketing podnikových řešení napříč regionem CEE.

Bačina je absolventem oboru financí a marketingu na Vysoké školy finanční a správní. Ve svém volném čase rád jezdí na motocyklu Harley Davidson, hraje golf, cestuje a poznává nové lidi a kraje.

Zdroj: IT Friends

Úvodní foto: Ondřej Bačia

Komentáře